T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Çeşme Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Çeşme Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Öğrencilere sınav öncesi Uzman Psikiyatr desteği

Güncelleme Tarihi: 13/04/2018

Öğrencilere sınav öncesi Uzman Psikiyatr desteği  

Psikiyatri Uzmanı Dr. Gökhan Salkın, Çeşme'deki 8 liseden gelen 260 öğrenciye, sınav kaygısı ve baş etme yöntemleri hakkında bilgi verdi.

Öğrencilere sınav öncesi Uzman Psikiyatr desteği

Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi'nde görev yapan Psikiyatri Uzmanı Dr. Gökhan Salkın, Devlet Hastanesi ve Çeşme Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliği ile düzenlenen toplantıda, Çeşme'deki liselerde eğitim gören 12. sınıf öğrencilerine, "Sınav Kaygısı" konulu bir sunum gerçekleştirdi. 

Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen sunuma, 8 liseden gelen 260 öğrencinin yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Atıl Birol,  Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Merve Yaşar,  Milli Eğitim Sube Müdürü Engin Özel,  Çeşme Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü İbrahim Bayseç, Rehber Öğretmen Hasan Karakaya da katıldı. 

Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, 12. Sınıf öğrencilerinin yakın zamanda sınava girecek olmaları nedeniyle bu seminerin faydalı olduğunu belirterek, desteklerinden dolayı Başhekim Opr. Dr. Atıl Birol’a ve sunumu gerçekleştiren Psikiyatri Uzmanı Doktor Gökhan Salkın’a teşekkür etti. 

Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Başhekim Opr. Dr. Atıl Birol da, en iyi sağlık hizmetini verebilmek için üstün bir gayret içinde olduklarını vurgulayarak, öğrencilerin sağlık eğitimi konusunda da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içinde olmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Başhekim Opr. Dr. Birol, Devlet Hastanesi'nin uzman doktorları ile eğitime her zaman katkıda bulunmaya hazır olduklarını ifade ederek, Psikiyatri Uzmanı Dr. Gökhan Salkın'ın söyleşisinin, yakın zamanda geleceklerini belirleyecek sınava girecek olan öğrencilere önemli katkı sağlayacağına inandıklarını sözlerine ekledi.